Контрольная: Задачі кримінальне право (ID:51831)

Смотреть похожие рефераты >>>

Тема работы

Задачі кримінальне право (Код работы:51831)

Информация о работе Раздел: Уголовное право и процесс
Вид работы: Контрольная
Объем: 17 стр.
Цена: 50 грн.
Код работы (ID): 51831
Добавлена: 04.06.2012
Просмотров:
СодержаниеЗавдання №1
Лазарєв перебував у інтимних стосунках з Широковою. Бажаючи, щоб Лазарєв покинув сім’ю, Широкова заявила, що вагітна. Побоюючись розголосу Лазарєв вирішив убити Широкову. З цією метою він заманив її до лісу, де і реалізував свій намір. Експертиза встановила, що потерпіла вагітною не була.
Кваліфікуйте дії Лазарєва.

Завдання №2
Ляпін та Горбатов домовились зґвалтувати Бородіну, яка в стані сильного алкогольного сп’яніння знаходилась в під’їзді будинку. Зустрівши 16-річного Кошкіна, вони запропонували йому взяти участь у зґвалтуванні Бородіної, на що той погодився.
Після цього Ляпін, Горбатов та Кошкін виволокли Бородіну на вулицю та по черзі зґвалтували її, а потім залишили роздягненою на снігу та пішли.
Від переохолодження Бородіна померла.
Вирішіть питання про відповідальність Ляпіна, Горбатова та Кошкіна.


Завдання №3
Пастусєв та Ліньов йшли вулицею повз оптово-роздрібний товарний склад. Несподівано вони побачили, що через огорожу невідомими було перекинуто два тюки. Пастусєв та Ліньов забрали ці тюки, але неподалік від складу їх було затримано, а тюки вилучено. В тюках були обрізки тканини, загальною вартістю 510 грн.
Пастусєв та Ліньов були засуджені за ч.2 ст. 185 КК, за крадіжку вчинену за попередньою змовою групою осіб. Адвокат у касаційній скарзі стверджував, що у діях засуджених ознаки викрадання відсутні, оскільки вони знайшли мішки біля огорожі товарного складу.
ЛитератураСписок використаних джерел:

1. Конституція (Основний Закон) України: Прийнята на п'ятій сесії Верховної Ради України 28 черв. 1996 р. // Відомості Верховної Ради України. – 1996.
2. Кримінальний Кодекс України від 5 квітня 2001 року // Відомості Верховної Ради України (ВВР), – 2001, –№ 25-26.
3. Постанова Пленуму Верховного Суду України від 07.02.2003 № 2 «Про судову практику в справах про злочини проти життя та здоров'я особи».
4. Постанова Пленуму Верховного Суду України від 30.05.2008 № 5 «Про судову практику у справах про злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості особи».
5. Постанова Пленуму Верховного Суду України від 06.11.2009 № 10 «Про судову практику у справах про злочини проти власності».
6. Кримінальне право України. Загальна частина: Підручник для студ. юрид. вузів і фак-тів / Київ. ун-т ім. Т. Шевченка. Юрид. фак-т. За ред. П. С. Матишевського, П. П. Андрушка, С. Д. Шапченка. – К.: ЮрІнком Інтер, 2007. – 506 с.
7. Кримінальне право. Особлива частина: Підручник для вузів / НАВСУ; Ю. В. Александров, В. І. Антипов, М. В. Володько та ін. Відп. ред. В. І. Шакун. – К.: НАВС України, Правові джерела, 2008. – 894 с.
8. Науково-практичний коментар до Кримінального кодексу України (Загальна частина) / Ін-т Ген. прокуратури України. Укр. інформ.-прав. центр; За заг. ред. М. О. Потебенька, В. Г. Гончаренка. – К.: Форум, 2001. — 386 с.
9. Науково-практичний коментар Кримінального Кодексу України від 5 квітня 2005 року / За ред. М. І. Мельника, М. І. Хавронюка. – К.: Каннон: А.С.К., 2005. – 1102 с.
Дополн. информацияТелефон для связи:

097-21-41-699
063-14-14-012
ПродавецВера Гоц
Примечание от продавца работы 097-21-41-699 063-14-14-012
Заказать

Похожие рефераты и курсовые работы

 • англійське кримінальне право та процес у новий та новітній час.

  ЗМІСТ ВСТУП……………………………………………………………………….……3 РОЗДІЛ 1. ЗАСАДИ ФУНКЦІОНУВАННЯ АНГЛОСАКСОНСЬКОЇ СИСТЕМИ ПРАВА………………………………………………………………8 1.1. Загальна характеристика права Англії………………………………………8 1.2. Виникнення та розвиток англійського буржуазного права…….…………10 РОЗДІЛ 2. КРИМІНАЛЬНЕ ПРАВО ТА ПРОЦЕС АНГЛІЇ У НОВИЙ ЧАС…………………………………………………………………..16 2.1. Кримінальне право Англії нового часу……………………………………...16 2.2. Кримінальний процес у новий час…………………………………….……..20 РОЗДІЛ 3. КРИМІНАЛЬНЕ ПРАВО ТА ПРОЦЕС АНГЛІЇ У НОВІТНІЙ ЧАС……………………………………………………….……… 22 3.1. Кримінальне право у новітній час…………………………………….……..22 3.2. Особливості кримінального процесу. ……………………………..…….…..28 ВИСНОВКИ…………………………………………………………………. …...40 СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ ТА ЛІТЕРАТУРИ………….. ……43 ДОДАТКИ…………………………………………………………………………47
 • Кримінальне право (задачі, МВС)

  Задача 1 Сторож магазину Коршун недбало ставився до виконання своїх обов'язків. Він заснув під час чергування. Цим скористались Ірмошин та Сиротюк, які проникли в магазин і викрали товар на загальну суму 10 000 гривень. Коршун прокинувся, коли злочинці уже втекли з місця вчинення злочину з викраденим. Кваліфікуйте дії Коршуна, Ірмошина, Сиротюка. Задача 2 Коверя в стані сп'яніння вигулював вівчарку в парку культури і відпочинку. Коли постовий міліціонер зробив йому зауваження і запропонував покинути парк, оскільки в ньому втулювати собак заборонено, Коверя вилаявся на його адресу нецензурними словами і, схопивши за горло, кілька разів ударив його по обличчю, спричинивши легкі тілесні ушкодження без розладу здоров'я. Кваліфікуйте дії Ковері.
 • Задачі кримінальне право

  Завдання №1 Лазарєв перебував у інтимних стосунках з Широковою. Бажаючи, щоб Лазарєв покинув сім’ю, Широкова заявила, що вагітна. Побоюючись розголосу Лазарєв вирішив убити Широкову. З цією метою він заманив її до лісу, де і реалізував свій намір. Експертиза встановила, що потерпіла вагітною не була. Кваліфікуйте дії Лазарєва. Завдання №2 Ляпін та Горбатов домовились зґвалтувати Бородіну, яка в стані сильного алкогольного сп’яніння знаходилась в під’їзді будинку. Зустрівши 16-річного Кошкіна, вони запропонували йому взяти участь у зґвалтуванні Бородіної, на що той погодився. Після цього Ляпін, Горбатов та Кошкін виволокли Бородіну на вулицю та по черзі зґвалтували її, а потім залишили роздягненою на снігу та пішли. Від переохолодження Бородіна померла. Вирішіть питання про відповідальність Ляпіна, Горбатова та Кошкіна. Завдання №3 Пастусєв та Ліньов йшли вулицею повз оптово-роздрібний товарний склад. Несподівано вони побачили, що через огорожу невідомими було перекинуто два тюки. Пастусєв та Ліньов забрали ці тюки, але неподалік від складу їх було затримано, а тюки вилучено. В тюках були обрізки тканини, загальною вартістю 510 грн. Пастусєв та Ліньов були засуджені за ч.2 ст. 185 КК, за крадіжку вчинену за попередньою змовою групою осіб. Адвокат у касаційній скарзі стверджував, що у діях засуджених ознаки викрадання відсутні, оскільки вони знайшли мішки біля огорожі товарного складу.
 • Задачі кримінальне право

  Завдання №1 Між Самойловим та Гайдуковим склалися неприязні стосунки. Під час чергової сварки Самойлов вистрелив у Гайдукова із саморобного пістолета, однак промахнувся. Після цього він побіг додому, перезарядив пістолета, наздогнав Гайдукова і вчиненим пострілом вбив його. Кваліфікуйте дії Самойлова. Завдання №2 26 червня 2009 року Семків і Худяков, скориставшись тим, що Омелько перебувала у стані алкогольного сп’яніння, привели її з метою зґвалтування на кладовище, де, застосовуючи фізичне насильство, за домовленістю потерпілу зґвалтував Семків, а потім, подолавши її опір, - Худяков. Після того, як Семків залишив місце події, Худяков, побоюючись помсти з боку родичів Омелько, задушив її. Вирішити питання про відповідальність Семківа і Худякова. Завдання № 3 Григор’єв, Туманов і Мухін 13 липня 2008 року о 17 годині пішли до Мартинової з метою розпивання спиртних напоїв. З її дозволу залишились у неї в будинку до 14 липня 2008 року, де розпивали спиртні напої і ночували. Туманов, перебуваючи у стані сп’яніння, прокинувшись, застосував до Мартинової насильство, що не є небезпечним для життя і здоров’я, та відкрито заволодів її майном і пішов додому. Вирішити питання про відповідальність Туманова.
 • Задачі кримінальне право

  Задача № 1 Гр-н України Пархоменко, знаходячись у Германії, був засуджений за декілька злочинів. Після відбуття покарання Пархоменко повернувся в Україну. 1. Якими принципами визначається дія закону про кримінальну відповідальність у просторі та колу осіб? Охарактеризуйте ці принципи. 2. Чи підлягає він кримінальній відповідальності в Україні, якщо кримінальний закон України передбачає за такі злочини більш суворе покарання? 3. Чи могла бути застосована процедура екстрадиції до гр-на України Пархоменко під час відбування покарання в Германії ? 4. Розкрийте поняття екстрадиції. 5. Як вирішити завдання, якщо Пархоменко - особа без громадянства? 6. Як потрібно вирішити питання, якщо Пархоменко за протиправне діяння, яке в Україні є злочином, у Германії поніс лише адміністративне стягнення? Задача № 2 Лисенко серед ночі розбудив свого приятеля Корсакова і запросив його до себе додому, де, пригощаючи розбавленим спиртом, розповів, що з приміщення лікарні викрав спирт, електрокамін та друкарську машинку. Корсаков запропонував повернути викрадене і до світанку вони віднесли в лікарню електрокамін та друкарську ма¬шинку, частину спирту вони випили, а частину (10 л.) закопали на городі у Лисенка. Потім між Лисенком і Корюковим виникнула суперечка. Корюков стверджував, що Лисенко вчинив злочин. Останній не погоджувався, стверджуючи, що якщо про крадіжку спирту ніхто не дізнався, значить це не злочин. 1. Наведіть законодавче визначення поняття злочину та виділіть ознаки. 2. Чи є злочином діяння вчинене Лисенком? 3. Чи впливає на ступінь суспільної небезпеки крадіжки спирту те, що власне факт скоєння крадіжки лишився непоміченим ? 4. Як необхідно розуміти таку ознаку злочину, як “карність” ? 5. У чому виявляється “карність” у тому випадку, коли злочин скоєний, а покарання не було призначено? Задача № 3 Дмитрик придбав у невстановленої особи запали до учбово-імітаційних гранат, піропатрони та бойові патрони до ПМ. Всі ці предмети він зберігав у себе вдома. Вироком суду Дмитрика було засуджено за ч. 1 ст. 263 КК України. Ознайомтесь з постановою Пленуму Верховного Суду України «Про судову практику у справах про викрадення та інше незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами, вибуховими речовинами, вибуховими пристроями чи радіоактивними матеріалами» від 26 квітня 2002 р. № 3. 1. Що таке об’єкт та предмет злочину? Яка відмінність між ними? 2. Чи вірно вирішена справа? 3. Чи можуть бути зазначені речі предметами злочину, передбаченого ст. 263 КК України? Задача № 4 Працівник воєнізованої охорони Синюхін супроводжував нові автомобілі. В дорозі він помітив групу підлітків, які кидали каміння по вагонах. Один з каменів потрапив в скло автомобіля. Щоб припинити хуліганські дії підлітків, Синюхін кинув в них обрізок дошки, котрий влучив в голову неповнолітнього Ніколаєва. Від отриманої травми черепа хлопчик через три дні помер у лікарні. 1. Визначте форму вини Синюхіна відносно скоєних дій і їх наслідків. 2. Дайте аналіз змішаної ( подвійної ) форми вини. 3. Чи зміниться рішення, якщо Синюхін кинув обрізок дошки з близької відстані?


© 2013 - 2020 refsbank.info