Диплом: Коробка передач автомобіля OPEL (Диплом) 00036 (ID:51590)

ВНИМАНИЕ! Данная работа недоступна по причине блокировки учетной записи продавца!

Смотреть похожие работы других продавцов >>>

НазваниеКоробка передач автомобіля OPEL (Диплом) 00036 (Код работы:51590)
СодержаниеИзвините, данная работа временно недоступна!
Розділ І. Загальна частина.
Вступ (завдання і зміст технічного обслуговування і ремонту автомобіля).
Розділ ІІ. Технічна частина.
2.1. Призначення, будова і робота вашого об’єкта з використанням схем, малюнків, графіків таблиць.
2.2. Експлуатаційні несправності коробки передач автомобіля OPEL. Ознаки їх прояву, причини виникнення і способи їх усунень.
2.3. Технічне обслуговування автомобіля OPEL (зміст і технологія застосування інструментів і пристосувань та іншого технічного обладнання; експлуатаційні та регулювальні параметри які забезпечуються в процесі технічного обслуговування).
2.4. Ремонт коробки передач автомобіля OPEL, можливі дефекти і спрацювання деталей, методи відновлення деталей, технологічний процес ремонту коробки передач автомобіля OPEL, застосування інструментів, пристосування іншого технічного обладнання та використання ремонтних матеріалів.
2.5. Шляхи економії експлуатаційних і ремонтних матеріалів (значення економії та збереження енергетичних експлуатаційних матеріалів, інструментів і технічного обладнання в зменшені собівартості технічного обслуговування і ремонту, заходи з економії енергетичних, матеріальних і трудових ресурсів.
2.6. Охорона праці та безпека життєдіяльності на дільницях технічного обслуговування і ремонту автомобілів (вимоги до організації робочого місця, інструментів, пристосування і технічного обладнання) електробезпека, пожежна безпека, надання першої медичної допомоги потерпілим від нещасних випадків.
Список використаної літератури.
Смотрите также

© 2013 - 2020 refsbank.info